KONST / Litografier / Färglitografi 15186006
nr 1518 6006
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad 8/200, daterad 1981. Färglitografi, bildmått: 60x40 cm, yttermått inklusive ram: 62x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:30:17
29/1 23:35:42
29/1 23:52:15
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner